Ruszyły zdjęcia do Życia nad Rozlewiskiem

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV

15 lutego ruszyły zdjęcia do czwartej części „Życia nad Rozlewiskiem 2”. Opowieść o babce, matce i córce, Joanna Brodzik odtwórczyni roli Małgosi , w jej córkę Marysię wciela się Olga Frycz, Małgorzata Braunek odgrywa role seniorki rodu Barbary.

Pogoda dopisała realizatorom i aktorom. Obficie padający śnieg jest idealną scenerią, ponieważ pierwszy odcinek kolejnej serii będzie opowiadał o wigilii mieszkańców Rozlewiska.
Na Wigilijną wieczerzę do pensjonatu zjeżdżają wszyscy zaproszeni goście. Marysia z mężem Kubą. Kuba wybaczył Marysi zdradę którą popełniła z przystojnym leśniczym.

Wrona wraz ze swoim mężem. Jest ona w ciąży, już wie, że na świat przyjdą bliźniaki. W dodatku jej mąż przestał pić i pomaga jej w pracy. Wszystko zmienia się w jej życiu na lepsze.
Basia z Tomaszem i Kasią zajeżdżają do pensjonatu w ogromnych saniach powożonych przez Biernackiego. To będzie ich tak wielka rodzinna wigilia pierwsza od czterech lat.

Podróż nad rozlewisko okaże się pełna wrażeń i niespodzianek. Już pierwszy odcinek przyniesie nam wiele zaskakujących zwrotów akcji.

Ewa Juzwiszyn

Powiązane wpisy

  • Anonim

    a gdzie zdjecia????


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry