Włoskie tanie linie lotnicze AirOne rozpoczynają działalność w Polsce

AKTUALNOŚCI, MOTORYZACJA, PODRÓŻE, POLSKA, STYL ŻYCIA, WIADOMOŚCI

Włoskie tanie linie lotnicze AirOne potwierdziły uruchomienie od czerwca połączeń z Warszawy do Mediolanu i Wenecji.

Na trasie Mediolan-Warszawa-Mediolan przewoźnik zamierza operować od 1 czerwca przez siedem dni w tygodniu. Od niedzieli do piątku wyloty z Warszawy odbywać się będą o godz. 12:50 a przylot do Mediolanu o 14:55. W soboty wylot z Warszawy zaplanowano na 17:40 a lądowanie w Mediolanie na 19:45. Bilety dostępne są na stronie internetowej przewoźnika w cenie od 25 euro.

fot. chopin airport/airone


Loty do Wenecji rozpoczną się od 16 czerwca i odbywać się będą trzy razy w tygodniu. We wtorki i czwartki wylot z Warszawy zaplanowano na godz. 20:25 zaś lądowanie w Wenecji o 22:25. W soboty odpowiednio o 15:30 i 17:30. Bilety dostępne są na stronie internetowej przewoźnika w cenie od 29 euro.

Źródło: Chopin airport/AirOne

Powiązane wpisy

  • Psik

    Jak się wcześniej coś rezerwuje to zawsze można coś ciekawego sobie upolować. Ja już co prawda wakacje mam wykupione, w czerwcu lecimy z rodziną na Korfu, ale nie powiem, na weekend do Mediolanu z wielką chęcią bym się wybrała. Jeżeli faktycznie bilety byłyby tanie to na pewno by się taka wycieczka opłaciła. Chociaż z własnego doświadczenia wiem, że lepiej jest zawsze być pod opieką biura. Pewniej i bezpieczniej się człowiek wtedy czuje. Ja latam od kilku lat z jednym i bardzo sobie to cenię, że czuję się bezpiecznie gdziekolwiek jestem.

  • Joha

    Bardzo dobrze, niech z Polski lata jak najwięcej tanich linii. Chociaż ja się ostatnio przejechałam na jednej takiej „niby” promocji. Otóż poleciałam pół roku temu na wakacje na własną rękę do Hurghady. Zapłaciłam ze wszystkim za to ok 1600 zł. W tym koszt biletów to ok 600 zł. A 2 miesiące temu poleciałam do Egiptu, robiłam rezerwację i zapłaciłam za wszystko 1200 zł! 400 zł różnicy to jednak dużo. Dlatego teraz będę latać już tylko z biurami, oni jednak zawsze mają zniżki.


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry