Oscarowy tydzień – gdzie będą się bawić gwiazdy?

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT, WYDARZENIA KULTURALNE

Nominowani będą brać udział w przyjęciach, bankietach i galach, gdzie spotykać się będą z gwiazdami telewizyjnymi, muzykami i innymi z branży. Trwający tydzień to święto dla Hollywood. We wtorek (21.02) odbędą się przyjęcia dla uczczenia dawnych gwiazd – Grace Kelly i Charlie’go Chaplina.

Photo credit: Greg Harbaugh / ©A.M.P.A.S


Na czwartek (23.02.) planowana jest Noc Nominowanych, która ma na celu promocję 9 nominowanych filmów. Czwartek to także impreza organizowana przez „Vanity Fair” na rzecz fundacji Evy Longorii, która pomaga Latynosom oraz lunch zorganizowany dla uhonorowania czarnoskórych kobiet w Hollywood (na lunchu obecne będą m.in. aktorki z filmu „Służące”).

Piątek (25.02.) to dzień, w którym nominowane kobiety będą mogły bawić się na przyjęciu Kobiety w Filmie, które będzie współprowadzić Gwyneth Paltrow. Tego dnia, a także w sobotę (26.02.) organizowany będzie szereg imprez związanych z poszczególnymi studiami filmowymi.

Natomiast w dzień samej ceremonii zaproszeni będą mogli się bawić m.in. na: balu u gubernatora, Eltona Johna lub Madonny.

Źródło: hollywoodreporter.com
Tamara Barriga

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry