Co dalej z Bridget Jones?

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Żadnemu z odtwórców głównych ról nie podobają się proponowane im scenariusze, w związku z czym Renee Zelweger, Hugh Grant i Colin Frith nie podpisali jeszcze kontraktu. Wbrew wcześniejszym optymistycznym zapewnieniom producentów filmu, losy 3 części przygód Bridget Jones nie są więc jeszcze pewne.

Hugh Grant już po 2 części obrazu zapowiedział, że nie wystąpi w kolejnych epizodach. Mimo że później zmienił zdanie, wraz z resztą głównej obsady ma odmienne oczekiwania co do kształtu proponowanej mu roli. Również Colin Frith waha się, chociaż wcześniej zapewniał, że bardzo cieszy się powrotu na plan z dwójką pozostałych aktorów. „Zawsze świetnie się razem bawiliśmy i nie wątpię, że i tym razem tak będzie”, oświadczył.

Helen Fielding, autorka książki na podstawie której powstały poprzednie części filmu również pracuje nad kolejną, choć nie wiadomo czy jej wersja pokryje się z tą filmową. W oczekiwanym sequelu filmu prawie 40-letnia Bridget będzie się starała o dziecko, co spowoduje kolejny kryzys w związku z filmowym Markiem.
Produkcją filmu ma dowodzić tym razem Peter Cattaneo (reżyser „Goło i wesoło”) po tym jak dotychczasowy reżyser Paul Feig zrezygnował z kierownictwa. Pierwsza część „Dziennika Bridget Jones” zarobiła aż 544 miliony.

E.Bryła
Źródła: imdb.com,

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry