Symantec wydał nową wersję Norton 360

AKTUALNOŚCI, INTERNET, POLSKA, ŚWIAT

Pakiet Norton 360 w wersji 6.0 zapewnia najlepszą w branży, kompletną ochronę komputerów, danych i tożsamości, bez obniżania wydajności komputera. Program umożliwia bezpieczne korzystanie z Internetu, w tym z poczty e-mail, bankowości elektronicznej i serwisów społecznościowych. Zapewnia również ochronę ważnych danych oraz narzędzia służące do optymalizacji wydajności komputera. Jest przy tym szybki oraz łatwy w obsłudze.

Podczas niezależnych testów Pakiet Norton 360 w wersji 6.0 zajął pierwsze miejsce pod względem całościowej ochrony i działań naprawczych w warunkach rzeczywistych w porównaniu przeprowadzonym przez Instytut AV-TEST1, zdobył również najwyższe oceny w kategorii wydajność od firmy PassMark Software2.

Najważniejsze funkcje pakietu Norton 360 w wersji 6.0:
•Norton Identity Safe ― zabezpiecza, zapamiętuje i automatycznie wprowadza nazwy użytkowników i ich hasła na stronach internetowych, zapewniając ochronę przed zagrożeniami z sieci.
•Norton Management ― innowacyjna konsola udostępnia zaawansowane funkcje (wykorzystujące technologię chmury) zdalnego zarządzania produktami marki Norton w sieci domowej lub firmowej.
•Bandwidth Management ― ogranicza pobieranie aktualizacji programów Norton, które nie są krytyczne, tak, aby podczas korzystania z sieci, w których płaci się za ilość pobranych i przesłanych danych, nie narazić użytkownika na wysokie rachunki.
•Ulepszone funkcje do tworzenia kopii zapasowych ― możliwości szybszego i łatwiejszego tworzenia kopii zapasowych oraz monitorowania tego procesu.
•Zaawansowane funkcje kontroli rodzicielskiej, umożliwiające mądrzejszą ochronę dzieci w Internecie.

Ceny i dostępność
Pakiet Norton 360 w wersji 6.0 w ramach jednej licencji można zainstalować na trzech komputerach PC. Sugerowana cena detaliczna wersji Standard z 2 GB przestrzeni online na backup danych wynosi 219 zł. Cena obejmuje licencję na trzy komputery PC, roczną subskrypcję, aktualizacje zabezpieczeń opracowywanych przez firmę Symantec.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry