Czym jest SpaceMouse Pro 3D connexion?

AKTUALNOŚCI, GADŻETY, KOMPUTERY, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Słyszy się o tylu nowościach technicznych, że kolejna nazwa Space Mouse Pro 3D connexion brzmi dla większości obco. Jest to manipulator dla grafików i dla ludzi, którzy pracują z systemami projektowania.

fot. 3dconnexion.com

Wiadomo, praca związana z ciągłym siedzeniem przed komputerem nikomu nie sprawia radości, zwłaszcza gdy wymaga precyzji działania i wykorzystania kilkunastu aplikacji w jednym momencie. Dlatego firma 3D Connexion chce sprostać oczekiwaniom nabywców stawiając przed nimi coraz to śmielsze rozwiązania, tak jak w przypadku myszki 3D , która ma pomagać profesjonalnym użytkownikom sektorów przemysłu, artystów grafików, design’erów i architektów.

Mysz 3D Connexion posiada sensor pozwalający kontrolować stopnie swobody ruchu, poprzez które jest możliwa precyzyjna i intuicyjna nawigacja 3D. Ergonomicznie dopracowany kształt wraz z pełnowymiarową powłoczką w miejscu na nadgarstek oraz Menu wyświetlane na ekranie w innowacyjnej jakości, da Ci poczucie komfortu a co za tym idzie poprawi produktywność Twojej pracy!

Manipulator został wyposażony w klawisze szybkiego wybierania, które pozwolą dotrzeć do dwunastu widoków, ułatwiających wyszukiwanie alternatywnych wariantów jak i błędów. Piętnaście zaprogramowanych przycisków wraz z pokrętłem do nawigacji pozwoli Ci władać wirtualnymi modelami 3D. Dzięki przełącznikowi trybów, istnieje możliwość decydowania wokół jakich osi chcemy obrócić model i przybliżać inny obiekt.

Klawisze Szybkiej Nawigacji Quick View, których Space Mouse posiada aż pięć, pozwalają uzyskać szybki dostęp do dwunastu widoków- przód, prawo, góra, obrót itp. Ponadto klawisze przeniesione z komputerowej klawiatury, zapewniają dostęp do funkcji Esc, Shift, Crtl oraz Alt.

Myszki 3D Connexion rewolucjonizują pracę grafików w aplikacjach 3D zapewniając w ten sposób naturalny sposób łączenia intuicji z treścią. Wystarczy lekki ruch gałki Space Mouse Pro, by uzyskać wyszukany efekt. Taki spójny styl pracy to wydajność, jakość i komfort.

Izabela Poslajko

WWW.3dconnexion.com/pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry