Ferdek znajdzie prace w nowym sezonie Kiepskich!

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, TELEWIZJA

Tańczący moonwalk Patenciarz, Krzyżacy z Wielkim Mistrzem na czele, Ferdek, który w końcu znajdzie pracę – te niezwykłe postacie i historie w nowym sezonie „Świata według Kiepskich” (ATM Grupa) już w marcu na antenie Polsatu.

Patenciarza, czyli Marcina Marczewskiego, znanego z „Mam talent” zobaczymy w odcinku, w którym Boczek (Dariusz Gnatowski) znajdzie oryginalny kapelusz Michaela Jacksona. Niezwykły będzie też odcinek, w którym Ferdkowi (Andrzej Grabowski) przyśnią się Krzyżacy.

fot. ATM - Ferdek (Andrzej Grabowski)


Zobaczymy w nim m.in. Zdzisława Wardejna jako Mistrza Zakonu Krzyżackiego i Piotra Pręgowskiego w roli błazna oraz grupę rekonstrukcyjną walk historycznych. Na dobrą zabawę widzowie będą też mogli liczyć oglądając odcinek, w którym rodzina Kiepskich zagra w „plajtejszyn”. Ferdek wpadnie bowiem na pomysł, że gra może Halinie (Marzena Kipiel-Sztuka) zastąpić upragnione w życiu rozrywki.

Ciekawe będą też odcinki, w których Ferdek dostanie glonojada czy kiedy we wnętrzach kamienicy przy Ćwiartki rozpoczną się wielkie wiosenne porządki. Największym wydarzeniem będzie jednak to, że bezrobotny od lat Ferdek znajdzie wreszcie pracę i to nie jedną. Wszystko zacznie się od tego, że Halinka zmusi męża do noszenia koszulki z napisem „Szukam pracy”. Ferdek dla świętego spokoju obieca, że będzie ją nosił, ale żeby nie liczyła na zbyt wiele, bo w kraju jest bezrobocie. W końcu uda mu się dostać pracę w … fabryce gwizdków. Ale szybko z niej zrezygnuje na rzecz innej ciekawej posady. I dla niej będzie musiał zmienić image, a nawet płeć.

Emisję nowych odcinków Polsat rozpocznie 7 marca – w każdą środę o godz. 20. Tym samym stacja rozpocznie 14 rok nadawania serialu na swojej antenie. Do tej pory pokazała 379 odcinki. Oprócz wymienionych aktorów w nowych odcinkach serialu zobaczymy: Bartosza Żukowskiego (Waldek), Ryszarda Kotysa (Paździoch), Renatę Pałys (Paździochowa), Dariusza Gnatowskiego (Boczek), Barbarę Mularczyk (Mariolka), Zofię Czerwińską (Malinowska), Annę Ilczuk (Jolasia), Badurę (Lech Dyblik) i Kozłowkiego (Andrzej Gałła).

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry