Samsung Super OLED TV – doskonała jakość obrazu i wyjątkowe wzornictwo

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Telewizor Samsung Super OLED TV to najnowsze osiągnięcie, które łączy w sobie wyjątkową technologię z niepowtarzalnym wzornictwem. Telewizor zapewnia wierne odwzorowanie kolorów wyższe o 30-40% niż telewizory produkowane w technologii LED. Super OLED TV wyświetla imponujące, naturalne kolory, jakimi nie może się pochwalić żaden inny produkt dostępny obecnie na rynku.

Samsung European Forum 2012


55-calowy ekran telewizora będzie produkowany z jednej tafli szkła przy wykorzystaniu technologii Super OLED, która gwarantuje najwyższą jakość obrazu oraz doskonały kontrast. Jej wykorzystanie eliminuje potrzebę stosowania filtra kolorów, ponieważ poszczególne piksele OLED składają się z subpikseli RGB, z których każdy emituje własne światło.

Telewizor Super OLED firmy Samsung osiąga krótszy czas reakcji, niż tradycyjne telewizory LED, praktycznie eliminując rozmycie spowodowane ruchem, przez co nawet najszybsze sceny akcji pozostają ostre i klarowne. Co więcej, jest on też znacznie lżejszy i cieńszy od telewizorów LED, które wymagają dodatkowego modułu podświetlenia.

Telewizor Samsung Super OLED TV został wyposażony w nowy dwurdzeniowy procesor pozwalający na jednoczesne uruchamianie wielu aplikacji bez zakłócania działania innych funkcji, a także na bardziej płynne przeglądanie stron internetowych. Zainstalowano w nim najnowszą wersję Smart Hub, czyli opracowanego przez firmę Samsung rozwiązania umożliwiającego przeglądanie treści z różnych źródeł na jednym ekranie. Interfejs został unowocześniony pod kątem ułatwienia nawigacji i skrócenia czasu reakcji.

Źródło: samsung

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry