SUPER MIEJSCE NEWSFix Magazine – Galeria Masażu SJESTA we Wrocławiu.

AKTUALNOŚCI, POLSKA, STYL ŻYCIA, ZDROWIE I URODA

Chcielibyśmy przedstawić czytelnikom NEWSFix Magazine pierwszego laureata w naszym plebiscycie “SUPER MIEJSCE NEWSFix Magazine”. Jest nim “Sjesta – Galeria masażu”. To wyjątkowy, klimatyczny gabinet znajdujący się w sercu Wrocławia przy ulicy Świdnickiej 28, tuż nieopodal Opery Wrocławskiej. Właścicielki stworzyły miejsce, w którym opatuleni blaskiem świec, łagodną muzyką i działającymi na zmysły zapachami możemy odpocząć, zrelaksować się, zapomnieć o problemach dnia powszedniego i nabrać pozytywnej energii.

W grudniu ub. roku redaktorzy NEWSFix Magazine “incognito” przetestowali dwie usługi wykonywane w “Sjesta – Galeria masażu”. Były to masaże “Aroma Relax” oraz “Gorące kamienie”.

Do gabinetu trafiliśmy wykorzystując promocyjne kupony jednej ze stron zakupów grupowych. Spodziewaliśmy się, patrząc na kwotę jaką zapłaciliśmy za zabiegi, standardowego masażu bez zbędnych “ceregieli”. Okazało się jednak inaczej – byliśmy bardzo mile zaskoczeni.

Przede wszystkim naszą uwagę zwrócił profesjonalizm i miła atmosfera. Powitano nas filiżanką gorącej zielonej herbaty i nastrojową muzyką (tak było za każdym razem).

W trakcie zabiegu udzielono nam porad odnośnie wykonywanych zabiegów oraz kosmetyków wykorzystywanych podczas masażu. Okazało się, że w gabinecie używane są tylko i wyłącznie kosmetyki ekologiczne i nietestowane na zwierzętach a same masaże wykonywane są na naturalnych olejach z certyfikatami bio.

Masaż Aroma-Relax oparty był na technikach masażu klasycznego. Po kilkunastu minutach czuć było jego działanie głęboko relaksujące i odprężające. Mięśnie które były napięte pod wpływem pracy i stresu rozluźniły się, usprawniła się praca całego organizmu i poczuliśmy odprężenie. W aromaterapii wykorzystywane były olejki eteryczne pochodzenia naturalnego. Olej bazowy dobrany był wedle naszego życzenia po wstępnej ocenie rodzaju skóry, a olejek eteryczny w zależności od dolegliwości jakie zgłosiliśmy przed zabiegiem. Masaż trwał 90 minut!

Wizyta w „Sjeście” przerosła nasze oczekiwania. Miła i fachowa obsługa, przyjazna atmosfera, relaks – z tymi słowami od teraz będzie się nam kojarzyć to miejsce. Dlatego też z pełną odpowiedzialnością możemy polecać to miejsce naszym czytelnikom.

Dalsze informacje znajdziecie pod adresem: http://www.galeriamasazu-wroc.pl/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry