Rambo, Terminator i Jezus razem

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT

Sylvester Stallone i Arnold Schwarzeneger zagrają współwięźniów w thrillerze „Tomb” w reżyserii szweckiego filmowca Mikaela Hafstroma.Stallone wcieli się w rolę Raya Breslina, światowej sławy specjalistę od zabezpieczeń. Breslin zaprojektuje więzienie, z którego teoretycznie nie da się uciec, po czym sam do niego trafi w wyniku spisku.

Zanim Stallone otrzymał angaż, rolę odrzucił najpierw Bruce Willis a później Arnold Schwarzeneger, który ostatecznie zdecydował się na rolę drugoplanową. Odtwórca Terminatora zagra tym razem współwięźnia Breslina, Churcha, który mimo skomplikowanej osobowości wspiera „współlokatorów” i walczy o to by nie zatracili człowieczeństwa. To właśnie on będzie pomagał Rayowi w znalezieniu błędu we własnym arcydziele i ucieczce.

Niedawno do ekipy dołączył również Jim Caviezel, znany z roli Jezusa w filmie „Pasja”, który zagra dyrektora więzienia. Stallone i Schwarzeneger zagrają razem w filmie „Niezniszczalni 2”, którego premiera światowa będzie miała miejsce latem br.

Źródła: IMDB, The Guardian

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry