Hotel 52 powraca 1 marca do Polsatu.

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV

Przewrotny los lubi płatać figle kochankom i gdy wszystko wydaje się być sielanką, stawiać na ich drodze kolejne przeszkody. Nie inaczej będzie w premierowej, 5. serii „Hotelu 52”. Ten sezon zaskoczy nas zmianami w personelu hotelowym.

Wszystkie cztery sezony „Hotelu 52”,zdobyły sobie wierną widownię. Odkryły takie osobowości aktorskie jak Krzysztof Kwiatkowski (obecnie gra Hamleta w Teatrze Stu a wkrótce zobaczymy go w kostiumowej koprodukcji europejskiej „Bitwa pod Wiedniem”) czy Paweł Tomaszewski (zagrał m.in. w „Tataraku” A. Wajdy oraz „Wymyku” G. Zglińskiego). W tym sezonie do obsady dołączą: Antoni Paradowski (student PWST w Krakowie, obecnie przygotowujący się do roli w polsko-francuskim filmie, w którym zagra obok Andrzeja Seweryna i Jana Frycza), Krystian Kukułka (student PWST we Wrocławiu), Marta Juras (absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej, związana z Teatrem Powszechnym). Niewątpliwą gwiazdą tego sezonu będzie udział w serialu Jacka Komana, aktora od lat mieszkającego w Australii, który ma na swoim koncie rolę demonicznego Argentyńczyka w filmie „Moulin Rouge” obok Nicole Kidman i Evana McGregora.

W piątej serii poznamy dalsze losy głównych bohaterów: Natalii (Laura Samojłowicz), Artura (Krzysztof Kwiatkowski), Igora (Kamil Kula), Iwony (Magdalena Cielecka) i jej męża Andrzeja (Marek Bukowski).

Czy Natalia i Artur wreszcie zostaną parą i zamieszkają razem? Czy ich szczęście będzie trwałe? A może szybko minie, gdy na horyzoncie pojawi się dawny przyjaciel Natalii, Marcin (Antoni Paradowski). Lipska zatrudni go na stanowisku konsjerża. Czy codzienne przebywanie ze sobą spowoduje, że dawni znajomi na nowo się do siebie zbliżą? Co o tym wszystkim myśli Artur? Czy fakt, że został managerem w dopiero co powstającym hotelu nie oddali go od Natalii? Jak ułoży się współpraca Artura z nowym pracodawcą, Wiktorem Prusem (Jacek Koman)? To jednak nie koniec niespodzianek. W hotelu zajdą spore zmiany personalne. Oprócz Marcina (Antoni Paradowski), na stanowisko recepcjonisty zostanie przyjęty Damian (Krystian Kukułka). Marta (Magdalena Lamparska) z kelnerki awansuje na stanowisko recepcjonistki. Jej radości nie będzie podzielał Kuba (Paweł Tomaszewski) – nie spodoba mu się bliska współpraca Marty z nowym kolegą. W Damianie zobaczy prawdziwego rywala… Czy jego obawy okażą się uzasadnione?
Podobnie jak w poprzednich sezonach, Hotel 52 odwiedzi mnóstwo oryginalnych gości. W ich role wcielą się między innymi: Jolanta Fraszyńska, Piotr Gąsowski, Cezary Żak i Sławomir Orzechowski.

Producentem „Hotelu 52” jest Akson Studio. Reżyserem 5. sezonu „Hotelu 52” jest Franco de Pe ńa. Autorami zdjęć są Rafał Michalski i Marcin Kukielski. Serial emitowany jest w każdy czwartek począwszy od 1 marca o godz. 21.00.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry