Spędzić wieczór z Meryl Streep?

FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA

„Żelazna Dama”. W roli głównej Meryl Streep, która ostatnio dostała prestiżową nagrodę Akademii Filmowej w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa. Oprócz tego film został wyróżniony Oscarem za najlepszą charakteryzację.

„Diabeł ubiera się u Prady” to inny film, który z pierwszym łączy ta sama „wspaniała” Meryl Streep. Za ten obraz otrzymała ona nie mniej nagród: Złotego Globa, Nagrodę Rembrandta, Nagrodę London Critics’ Circle Film oraz Nagrodę National Society of Film Critics.

Więc jeśli nie masz ochoty na wyjście do kina na jej najnowszy film, proponuję zobaczyć perfekcyjną grę aktorki w filmie pt:. „Diabeł ubiera się u Prady”.

Głównymi bohaterkami obrazu są młoda dziennikarka Andrea (Anne Hathaway) i Miranda Priestley (Meryl Streep). Marzeniem pierwszej jest praca w magazynie „The New Yorker”. Natomiast zadanie drugiej polega na tym, żeby zawsze świetnie wyglądać i wykonywać swoją pracę na 110 procent.Oczywiście w ostatnim jej pomaga ekipa profesjonalistów, pracujących w magazynie „Runway”, gdzie Miranda jest redaktorką naczelną.

Do niej na okres próbny jako młodsza asystentka trafia Andrea – nie elegancka, nie przyciągająca uwagi dziewczyna. Czyli pełne przeciwieństwo pracowników „Runway”. Jednak następuje moment, gdy ona nie tylko zmienia swój wygląd, ale też charakter i sposób bycia.

Skutkiem takiego zachowania jest zatracenie dotychczasowej osobowości na rzecz tego co jest trendy i sztuczne.

Trochę śmiechu, trochę osobistych dramatów, wspaniała gra Anne Hathaway, Meryl Streep oraz Stanley’a Tucci, na które nie szkoda poświęcić 109 minut swego kosztownego czasu.

Film poleca I.Kukharuk

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry