Dominique Strauss-Kahn – Czy będzie film z Gerardem Depardieu oraz Isabelle Adjani?

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Trzy duże miasta: Waszyngton, Nowy Jork i Paryż. Dwóch znanych aktorów: Gerard Depardieu oraz Isabelle Adjani i jeden z najgłośniejszych skandali w ostatnich latach: próba gwałtu ciemnoskórej pokojówki w nowojorskim Hotelu Sofitel przez szefa Międzynarodowego Funduszu Walutowego Dominique’a Strauss-Kahna. Film o nim oraz o wydarzeniu związanym z Francuzem powstanie dzięki reżyserowi Abel’u Ferrara.

stock.xchng


Dominique Strauss-Kahn występował jako główny bohater w wielu skandalach. Napaść seksualna na pokojówkę Nafissatou Diallo nie jest jedynym zarzutem w stronę szefa MFW. Tristane Banon – francuska pisarka i dziennikarka – też jest jedną z ofiar polityka.

Powyższe afery zrujnowały wszystkie plany Dominique’a Strauss-Kahna: jeśli wcześniej był on uważany za najlepszego kandydata na wyborach prezydenckich we Francji, to teraz może tylko marzyć o udanej karierze politycznej.

Zdjęcia do filmu rozpoczną się w czerwcu tego roku. Gerard Depardieu będzie musiał zmierzyć się z trudnym zadaniem: zagrać człowieka, którego ciągle prześladują skandale. Jednak nie boi się on wyzwania. Mówi, że potrafi grać postaci, których nie lubi. W obsadzie filmu pojawi się także Isabella Adjani w roli żony byłego szefa MFW Anne Sinclair – dziennikarki telewizyjnej, która zawsze wspierała swego męża. Na razie zagadką zostaje tylko to, kto zagra pokrzywdzoną pokojówkę Diallo.

Kto według Was powinien zagrać w filmie. Polecamy galerię na stronie: http://www.huffingtonpost.com/2012/02/07/dominique-strauss-kahn-fi_n_1258324.html

Zgadzacie się z ich propozycjami ?

I.Kukharuk

Źródło: huffingtonpost.com/RMF

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry