Keira Knightley w roli Anny Kareniny

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Gwiazda „Piratów z karaibow” po raz kolejny wystąpi w roli tragicznej. Tym razem Keira Knightley zagra Annę Kareninę w filmie o tym właśnie tytule. Będzie to już kolejna ekranizacja słynnego romansu Lwa Tołstoja. Główna bohaterka, Anna Arkadiewna Karenina, zakocha się w przystojnym wojskowym, Alexym Wrońskim (w tej roli Aaron Johnson z „Kick-Ass”).

stock.xchng


Mimo starań, aby stłumić w sobie nowe uczucie, wkrótce porzuci rolę przykładnej żony i matki swojego synka Sierioży, aby być ze swoim kochankiem. Ceną jej namiętności będzie nie tylko wykluczenie ze społecznych wyżyn Petersburga ale i strata kontaktu ze swoim dzieckiem i w końcu także i własnego życia.

Knighley na planie będzie towarzyszyć Jared Leto w roli jej męża, a także Jude Law, Emily Watson i Ruth Wilson. Przed aktorką stoi też nie lada wyzwanie, bo Anna Karenina była już ekranizowana wiele razy. Keira będzie więc konkurowała z Vivien Leigh (Scarlet w „Przeminęło z wiatrem), Gretą Gabo, Sophie Marceau, a także z Helen McCrory, która wystąpiła w serialowej wersji Anny Kareniny.

Film będzie kręcony w Wielkiej Brytanii i w Rosji. Polska premiera filmu jest przewidziana na 19. października br.

E.Bryła
Źródła: wirtualne media, Film

Powiązane wpisy

  • efefe

    Jared Leto? NO chyba nie. 😉


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry