Pierwsze urodziny Microsoft Dynamics CRM Online.

AKTUALNOŚCI, INTERNET, POLSKA, SOCIAL MEDIA, STRONY WWW, ŚWIAT

Przedwczoraj minął rok od chwili, kiedy firma Microsoft ogłosiła wprowadzenie na globalny rynek systemu Microsoft Dynamics CRM w środowisku cloud computing.
Rozwiązanie oparte na Microsoft Dynamics CRM 2011 zostało udostępnione 28 lutego 2011 roku na 40 rynkach aż w 41 językach. Od chwili swojej premiery Dynamics CRM Online cieszy się dużą popularnością, pozwalając przedsiębiorstwom na zwiększenie efektywności sprzedaży, obsługi klienta oraz działań marketingowych, przy jednoczesnych korzyściach wynikających z modelu cloud.

Możliwość niemal natychmiastowego wdrożenia systemu, jego elastyczność, skalowalność i przystępna cena sprawiły, że zaawansowana technologia stała się dostępna nie tylko dla korporacji, lecz także mniejszych firm.

W ten sposób promowana przez Microsoft koncepcja „Power of Productivity” mogła stać się udziałem wszystkich, którzy dążą do podniesienia jakości świadczonych usług. – Po upływie roku od dnia światowej premiery Microsoft Dynamics CRM Online rozwiązanie zyskało szerokie grono zwolenników, którzy docenili korzyści, jakie niesie ze sobą przetwarzanie w chmurze. Naszym celem jest nieustanne doskonalenie systemu, stąd regularnie wprowadzamy aktualizacje dla Dynamics CRM, aby jeszcze lepiej odpowiadać na nowe trendy rynkowe i potrzeby naszych klientów. – mówi Adam Komorowski, Dyrektor Działu Aplikacji Biznesowych Microsoft Dynamics w polskim oddziale Microsoft.

Od chwili światowej premiery wprowadzono kilka aktualizacji Microsoft Dynamics Online, w tym w listopadzie 2011 roku aktualizację, która umożliwia firmom działanie w wirtualnej sieci społecznościowej, oferuje jeszcze lepsze zabezpieczenia oraz pozwala na integrację mechanizmów systemu CRM z Microsoft Office 365. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, Microsoft poinformował ostatnio o kolejnej aktualizacji systemu, która wejdzie na rynek w drugim kwartale 2012 roku. Update systemu zapewni dostęp do zaawansowanych funkcjonalności rozwiązania za pomocą urządzeń mobilnych typu iPad, iPhone, Blackberry i urządzeń z systemami Windows Phone 7 i Android.

Źródło: Microsoft Polska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry