To najlepiej sprzedający się horror w Wielkiej Brytanii od 20 lat

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Mowa jest o „Kobiecie w czerni” Jamesa Watkinsona z Danielem Radcliffem, odtwórcy Harrego Pottera, w roli głównej. Historia Arthura Kippsa, który jest bohaterem tego filmu, przyniosła już 14.5 milionów funtów zysku. Horror jest adaptacją powieści Susan Hill o tym samym tytule autorstwa. Scenariusz napisała Jane Goldman.

Simon Oaks, prezes i CEO wytwórni Hammer, powiedział że jest to ważny sukces, który potwierdza, że wytwórnia przeżywa powtórne narodziny. Hammer wróciła bowiem do produkcji filmów długometrażowych dopiero 2 lata temu po kilkudziesięciu lat przerwy. W wytwórni obecnie pracuje się również nad „The Quiet Ones” i „Gaslight”.

Mimo tego, że sukces filmu jest zapewne związany z sensacyjnym pojawieniem się Daniela Radcliffa w roli innej niż Harry Potter, aktor nie ukrywa, że zależy my na tym aby skończyć ze swoim starym wizerunkiem, który jest nierozłączny z młodym czarodziejem. „Kobieta z czerni” jest ważnym krokiem ku temu, aby widzownie kojarzyli Radcliffa również z postaciami o innym charakterze.

Watkins zapewnia, że nowy film mu to umożliwi, mimo paranormalnego wydźwięku akcji. „To będzie coś w rodzaju ponownego odkrycia Dana, tylko tym razem jako dojrzałego aktora. Jestem przekonany, że jego nowy wizerunek po prostu zachwyci widzów” – oznajmił reżyser „Kobiety w czerni”.

E.Bryla

BBC, Best Film

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry