Wiosenne propozycje TVN – seriale, filmy i hitowe produkcje własne

AKTUALNOŚCI, POLSKA

Wiosenna ramówka TVN obfitować będzie w nowości! Premierowe seriale i programy, kontynuacje hitowych produkcji – czyli to, co w telewizji najlepsze! Wielkie premiery zapowiedziane zostały na pierwszy weekend marca, choć już wcześniej można było obejrzeć programy, których do tej pory w Polsce nie było.

13 lutego na antenie TVN pojawiła się „Ukryta prawda”, nowy serial z gatunku scripted docu, który w realistyczny sposób przedstawia historie z życia wzięte. Powstały na licencji niemieckiego formatu serial „Family Stories”, jest emitowany codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 16:55.

Wysyp nowości zacznie się od marca. Już dziś wieczorem Magda Gessler przeprowadzi kolejną „Kuchenną rewolucję”. W nowych odcinkach prowadząca opanuje grecki kryzys w polskiej restauracji, stanie pomiędzy dwoma zwaśnionymi braćmi i, oczywiście, odmieni podupadające restauracje.

Na 3 marca zaplanowana została druga odsłona show, które w minionym roku zawładnęło sercami Polaków – „X Factor” wraca o nowej porze, z nowymi uczestnikami i…. nową jurorką! Tatiana Okupnik będzie wspierać Czesława Mozila i Kubę Wojewódzkiego w poszukiwaniu wokalisty z faktorem X.

Sobotnie wieczory zdominuje muzyka, zaś niedzielne rodzina i prawo. Od 11 marca na antenie TVN zagości polska wersja hitowego programu „Surowi rodzice”. Polscy nastolatkowie będą mogli przekonać się, czy ich rodzice faktycznie przesadzają, a rodzice przekonają się, że może ich dzieci nie są takie najgorsze. Po perypetiach wychowawczych, widzowie będą mogli odetchnąć przy nowym serialu stacji – „Prawo Agaty”, który zaskoczy nie tylko gwiazdorską obsadą, ale również świeżością i rzetelnością fabuły.

W każdym z piętnastu odcinków serialu widzowie obejrzą nową, ciekawą, poruszającą, a czasem groteskową, sprawę, której podejmie się kancelaria prawna głównych bohaterów serialu, a problemy ich klientów będą się często wiązać z tym, co aktualnie przeżywają prywatnie sami bohaterowie. Serial będzie emitowany w niedziele o 21:00.

W poniedziałki widzowie będą mogli zobaczyć zupełnie nową twarz Szymona Majewskiego, który w programie rozrywkowym „Szymon Majewski Na Żywo”, pokaże na co naprawdę go stać, jeśli nie ma żadnych reguł! Od 5 marca, po wieczorze z Szymonem pojawi sie kolejny zakręcony program!

Znani szerokiej publiczności jako jurorzy programu „Top Model. Zostań modelką” Marcin Tyszka i Dawid Woliński pokażą, że nie są sztywniakami! „Woli & Tysio na pokładzie” startują 5 marca o 22:30. Natomiast we wtorkowe wieczory, stacja TVN zaprasza przed telewizory fanów serialu „Przepis na życie”. Najnowszy, trzeci sezon będzie równie zabawny jak poprzednie, ale szykują się też duże zmiany! Jakie? Odpowiedź przyniosą nowe odcinki, których emisja rozpocznie sie 6 marca o 21.30.

Źródło: TVN

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry