Nowe Szpilki wejdą na Giewont! – Tylko w Polsacie

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV

1 marca na antenę Polsatu wrócił serial” Szpilki na Giewoncie”. Powrót był niezwykły, obfitujący w wiele niespodzianek. Dotychczasowa główna bohaterka Ewa (Magdalena Schejbal) na skutek dramatycznych wydarzeń wyjedzie za ocean. Bartek (Krzysztof Wieszczek) wyjedzie do Warszawy, zacznie grać w zespole Xenii( Anna Czartoryska). Obydwoje z upływem czasu zbliżą się do siebie, połączy ich miłość do muzyki oraz próby pogodzenia się z przeszłością. Czy zapomną o swoim dotychczasowym życiu i stworzą parę?

Zobaczymy Lucynę( Dorota Pomykała) której w końcu udaje się zrobić to na co nie miała nigdy czasu. Zacznie uczyć się jazdy na nartach, jej instruktorem będzie Mariusz( Stanisław Jaskuła), okaże się być przyjacielem Bartka. W czasie kursu, Mariusz pozna całkiem inne oblicze Lucyny. Agnieszka (Natalia Rybicka) za pomocą Lucyny zaczyna odzyskiwać równowagę życiową po tym jak straciła pracę oraz zostawił ją narzeczony. Agnieszka pozna przystojnego i tajemniczego Mateusza ( Jan Wieczorkowski), zapozna ją on z zakopiańskim krawcem Klemensem ( Wenanty Nosul) który 25 lat spędził w największych pracowniach mody. Agnieszka oczarowana pomysłami i projektami Klemensa postanawia zaciągnąć kredyt i angażuje się w powstanie nowej kolekcji ubrań „ New Folk”. Nagle w Zakopanym zjawi się narzeczona Mateusza, Agnieszka poczuje się oszukana i rozczarowana. A może to właśnie Mateusz jest tym jedynym?

W nowych odcinkach zobaczymy także Anitę Jancię, Marcina Rogacewicz, Lidię Sadowę, Tomasza Schimscheinera, Janusza Chabiora i Zbigniewa Styrczulę. Serial ma nową czołówkę, nowego reżysera Radosław Piwowarski, nowe scenarzystki: Agnieszka Olejnik i Monika Zięba, nowego operatora – Marek Traskowski. Czwarta seria będzie liczyć 13 odcinków, producentem jest niezmiennie PAISAFilms.

Ewa Juzwiszyn
Źródło: Polsat

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry