„THE BLING RING” – hollywoodzkie gwiazdy zostały okradzione

FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA

Najpierw Daniel Radcliffe w roli adwokata („Kobieta w czerni”), teraz Emma Watson w filmie o nastoletnich złodziejach. Jak widać, widzowie powoli zaczynają zapominać o obrazach miłych dzieciaków, w których zawsze występowali aktorzy „Harrego Pottera”. Świadczy o tym chociażby sukces i popularność „Kobiety w czerni” Jamesa Watkinsa.

sxc


Sprawa „The Bling Ring”, często nazywana też “Hollywood Hills Burglar Bunch”, “The Burglar Bunch” oraz “Hollywood Hills Burglars”, stała się głównym wątkiem filmu Sofii Coppoli „The Bling Ring”. Mianowicie chodzi o grupę nastolatków, okradających bogate domy hollywoodzkich gwiazd w okresie od 2008 do 2009 roku. Przez rok udało im się ukraść około trzech milionów dolarów.

Ofiarami dzieciaków stali się m.in. Paris Hilton, Audrina Patridge, Rachel Bilson, Orlando Bloom, Miranda Kerr, Brian Austin Green, Megan Fox oraz Lindsay Lohan. Za pomocą tego filmu reżyserka chce pokazać orzeźwiający pogląd na współczesną kulturę. Brat reżyserki Roman Coppola, który działa przy filmie jako producent, pomoże jej w tym.

Zdjęcia do „The Bling Ring” rozpoczną się wiosną w Los-Angeles. Sama reżyserka Sofia Coppola czeka na wielkie zainteresowanie, a później też sukces obrazu.

Iryna Kukharuk

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry