TVP: Ranczo – Duże zmiany w Wilkowyjach

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV

4 marca na antenie Jedynki ponownie spotkamy się z bohaterami. Nowy sezon na pewno zaskoczy widzów. Do obsady seriali dołączą dwie nowe osoby. Ola Szwed wcieli się w rolę Marysi – nowej ekspedientki w wilkowyjskim sklepie. Powodem przeprowadzki Marysi jest alergia na cement. Przyjeżdża do Wilkowyji aby odpocząć od wielkiego miasta i aby pozbyć się dokuczliwej alergii.

Do parafii zawita nowy wikary, ksiądz Maciej ( Mateusz Rusin). To wykształcony ksiądz, który jeszcze nie jest doświadczony. W Wilkowyjach będzie tak naprawdę uczył się bycia księdzem. Zobaczymy również Kusego który ma nową pasję. Zacznie naprawiać system edukacji, rozpocznie od podstawówki w Wilkowyjach, następnie będzie chciał dokonać zmian w całej Polsce. Wszystko to robi dla swojej córki, aby uczyła się tego co jest naprawdę ważne i przydatne w życiu.

Solejukowa postanowi zdać maturę, nie za bardzo ten pomysł podoba się jej współmałżonkowi. Czy Solejukowa poprzestanie tylko na maturze. Wszystkiego dowiemy się w szóstej części Rancza.

Ewa Juzwiszyn

źródło tvp.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry