Więcej reklam na Facebooku. Może czas na zmiane portalu społecznościowego.

AKTUALNOŚCI, INTERNET, POLSKA, SOCIAL MEDIA, STRONY WWW, ŚWIAT

Podczas wczorajszej konferencji Facebooku w Nowym Jorku ujawniono dalszy rozwój serwisu, który zostanie podporządkowany platformie reklamowej, a to oznacza, że reklam będzie więcej. Reklama będzie widoczna tuż po wylogowaniu się z portalu, a niektóre – wyselekcjonowane, będą wyświetlane tylko fanom, którzy polubili dany profil lub markę. Dzięki temu użytkownicy będą motywowani, by wracać na stronę, której są miłośnikami.

To jednak nie wszystko. Facebook oferuje również przekazy promocyjne, które po kliknięciu, wygenerują się jako kupony zniżkowe i będą przesyłane na nasz e-mail. Poprzez te zmiany, które są bardzo istotne dla reklamowców, tak naprawdę nie wiele zmienia się dla samych użytkowników portalu. Reklamy będą bardziej widoczne, lecz jeżeli komuś będą one bardzo przeszkadzać, wystarczy przestać lubić dany produkt lub markę, by przestały się wyświetlać.

Już wkrótce zaprosimy Was do korzystania z nowego portalu społecznościowego MEETFix.pl w którym będzie minimalna ilość reklam nie przeszkadzających w żadnym stopniu w korzystaniu z niego. Może nadszedł czas zmian ?

Aleksandra Kurzyńska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry