Zmiany w katalogu produktów na Allegro

AKTUALNOŚCI, INTERNET, POLSKA, STRONY WWW

Od wczoraj użytkownicy serwisu Allegro, dzięki zmianom w Katalogu Produktów mogą jeszcze szybciej dotrzeć do interesujących ich przedmiotów. Wysoka jakość zdjęć oraz pełny i profesjonalny opis produktów katalogowych dostarczy kupującym kompleksowych informacji o wystawionych w serwisie przedmiotach.

Katalog Produktów to baza wysokiej jakości danych o produktach (zdjęć, opisów i szczegółowych parametrów produktów), który ułatwia zakupy i sprzedaż na Allegro. Katalog Produktów skraca ścieżkę zakupową i podaje „na tacy” pełen opis techniczny poszukiwanego przedmiotu, doskonałej jakości zdjęcia oraz opinie użytkowników o danym produkcie.

– Zmiany, które obecnie wprowadzamy mają sprawić, że Katalog Produktów będzie bardziej widoczny i łatwiej dostępny dla użytkowników – mówi Michał Goldmann, Dyrektor e-commerce Grupy Allegro. Chcemy, by był jak najbardziej przyjazny w obsłudze, dlatego zmieniliśmy wygląd listingów oraz stron produktów z naszego Katalogu. Nowy przejrzysty layout z pewnością wpłynie pozytywnie na komfort przeglądania listingów – dodaje Goldmann.

Dostęp do produktów katalogowych będzie łatwiejszy. Ponad listingami ofert w kategoriach powiązanych z Katalogiem (np. Telefony komórkowe) oraz na szczycie listingów wyszukiwania będą pojawiały się właśnie produkty z Katalogu. Dzięki temu kupujący będą mieli łatwiejszy dostęp do pełnych informacji o interesujących ich przedmiotach. Ponadto, żeby jeszcze bardziej ułatwić wyszukiwanie przedmiotów, na jednej stronie wyświetlane będą wszystkie oferty z serwisu połączone z danym produktem w Katalogu, bez względu na kategorię, w jakiej zostały wystawione. To oznacza, że nawet jeśli sprzedawca mylnie wpisze tytuł oferty lub kategorię, a przedmiot połączy z Katalogiem, wówczas ten przedmiot również zostanie wyświetlony w ramach poszukiwań interesującego nas produktu.

Na tym etapie Katalog Produktów obejmie kategorie: Telefony, Fotografia, AGD, RTV, Komputery, Dla Dzieci oraz Zdrowie i Uroda.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry