Film biograficzny Pottsa – z Adele czy Katy Perry?

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA

Adele i Katy Perry konkurują o rolę żony Paula Pottsa, zwycięzcy brytyjskiej edycji programu „Mam Talent” z 2007 w filmie biograficznym śpiewaka. Adele nie wypowiedziała się jeszcze publicznie co do jej stanowiska wobec propozycji zagrania w filmie. Perry natomiast jest nastawiona bardzo entuzjastycznie.

sxc


Potts po sukcesie w programie wydał płytę, która rozeszła się w 3 milinach egzemplarzy, po czym pojawiły się kontrowersje wokół jego wygranej. Wyszło bowiem na jaw, że Paul zataił wcześniejsze doświadczenie z muzyką operową, łącznie lekcjami u Luciano Pavarotti.

Film będzie kręcony w Anglii i opowie o życiu Pottsa, począwszy od jego dzieciństwa, problemami z nadwagą i zapoznaniem jego przyszłej żony na Internecie, po zwycięstwo w „Mam Talent”. Produkcją zajmują się bracia Weinstein. Wiadomo również, że projektem interesuje się reżyser David Frankel i producent Matthew Voughin.

Prace nad biografią samej Perry również ruszyły. Film mam opisać przemianę córki pastora w symbol seksu. Pominięty zostanie jednak wątek jej rozwodu z Russellem Brandem. Realizacją filmu jest zainteresowany Brian Grazer („Piękny umysł”).

Edyta Bryła
Źródło: Hollywood.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry