Premiera nowego Volvo V40 odbędzie się na Facebooku

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, INTERNET, MOTORYZACJA, POLSKA, SAMOCHODY, SOCIAL MEDIA, STRONY WWW, WIADOMOŚCI

Już dzisiaj o 12:15 podczas targów motoryzacyjnych w Genewie po raz pierwszy zostanie oficjalnie zademonstrowane zupełnie nowe Volvo V40. Relację z odsłonięcia nowego Volvo będzie można śledzić bezpośrednio za pomocą strony internetowej oraz fan strony Volvo Auto Polska na Facebooku.

fot.volvo


Relacja z Genewy odbędzie się na stronie głównej Volvo Auto Polska – www.volvocars.pl oraz zakładce „V40 Live” na fan stronie Volvo Auto Polska. Dodanie wydarzenia do kalendarza na Facebooku lub w Outlooku pozwoli na skorzystania z przypomnienie o relacji. Użytkownicy śledzący relację na żywo będą mieli również okazję zadać pytania designerom nowego modelu.

Po raz pierwszy w historii będziemy prowadzić relację z premiery nowego auta bezpośrednio na Facebooku. Dzięki tej premierze, ale również możliwości zadawania pytań przez użytkowników, mamy szansę jeszcze bardziej zainteresować modelem potencjalnych konsumentów – powiedział Łukasz Wójcik, Communication Manager w Volvo Auto Polska.

Zupełnie nowe Volvo V40, to pierwszy w historii 5-drzwiowy prestiżowy hatchback. Samochód został opracowany w oparciu o rezultaty badań przeprowadzonych wśród aktualnych konsumentów Volvo. Po uzyskaniu informacji o najbardziej pożądanych funkcjach, które powinien posiadać samochód, rozpoczęto prace nad zupełnie nowym Volvo V40.

Relację z odsłonięcia nowego Volvo V40 rozpocznie się już o 11:00 na stronie internetowej – www.volvocars.pl oraz zakładce „V40 Live” na Facebooku – https://www.facebook.com/VolvoAutoPolska?sk=app_152404581544845

Źródło: VOVLO Polska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry