8 marca w „Hotelu 52” zjawi się „idealna para” Jolanta Fraszyńska i Piotr Gąsowski

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, ROZRYWKA, SERIALE TV

Jolanta Fraszyńska i Piotr Gąsowski zagrają nietypowe małżeństwo i będą specjalistami od spraw małżeńskich. Już na pierwszy rzut oka związek Grażyny (Fraszyńska) i Mariusza (Gąsowski) nie będzie wydawał się aż tak idealny, jakby mógł to sugerować tytuł ich wspólnej pracy – poradnika małżeńskiego „Idealna para”. Podczas rejestracji małżonkowie poproszą o osobne pokoje, co wprawi w podejrzenia Damiana (Krystian Kukułka), wręczającego klucze do pokoi. Wkrótce okaże się, że Jabłońscy są po rozwodzie, co skrzętnie ukrywają przed światkiem wydawniczym.

fot. Polsat


Nieustannie spotykają się i rozstają z nowo poznanymi partnerami. Podczas spotkania promującego książkę, organizowanego w restauracji Hotelu 52, będą jednak udawać, że żywią względem siebie nadal żywe emocje. Po spotkaniu autorskim Grażyna przedstawi Mariuszowi swojego nowego przyjaciela Adriana (Marek Kaliszuk). Jabłoński będzie zazdrosny o nowego amanta żony – ku wielkiej uciesze Grażyny. Szczególnie słysząc zza ściany, jakimi pieszczotami się obdarzają. Z pomocą strapionemu małżonkowi przyjdzie… Lucy (Lucyna Malec). Jako trzykrotna rozwódka postanowi dać Jabłońskiemu kilka „mądrych” rad.

Jolanta Fraszyńska już dawno otrzymała propozycję zagrania w „Hotelu 52”. Wcześnie jednak odmawiała, gdyż reżyserem i operatorem w poprzednich sezonach serialu był Grzegorz Kuczeriszka, były mąż aktorki. Reżyserem 5. sezonu jest Franco de Peńa, a autorami zdjęć są Rafał Michalski i Marcin Kukielski.

Emisja 2 odcinka piątej serii „Hotelu 52” już jutro 8 marca o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry