Kolekcja Marni w H&M już 8 marca

AKTUALNOŚCI, POLSKA, STYL ŻYCIA

Niedawno Versace, teraz kolej na Marni. W sieciach szwedzkiej firmy H&M już od jutra – 8 marca będzie dostępna wiosenno – letnia kolekcja ,,Marni for H&M’’. Ta designerska i popularna na całym świecie włoska marka została założona w 1994r przez Consuelo Castiglione i jest znana przede wszystkim z eksperymentalnego charakteru. Śmiałe nadruki, kolorowe i wyraziste wzory, które ze sobą kontrastują, tworzą styl tribal z bauhausem.

Na półkach sklepowych możemy spodziewać się szaleństwa żywych, radosnych barw kolorów, nadruków inspirowanych Afryką oraz typowych dla Marni plisowanych sukienek, spódniczek, żakardowych dzianin oraz przykrótkich spodni.
W dziale męskim odnajdziemy nutkę spokoju i swobody – subtelne nadruki oraz połączenie wyrazistych barw z pastelowymi – to wszystko stanowi idealne połączenie stylu nowoczesnego z klasycznym.

Nie zabraknie również dodatków dla Pań, w których również widać afrykańskie motywy. Obok skórzanych błyszczących sandałów, znajdziemy pstrokatą biżuterię w piórka oraz oryginalne bransoletki.

Kolekcja ,,Marni for H&M’’ jest kolekcją limitowaną i będzie dostępna tylko w wybranych punktach, w miastach takich jak: Warszawa, Wrocław, Szczecin, Białystok, Łódź, Kraków Katowice, Gdańsk, Lublin, Olsztyn, Poznań i Szczecin.

Więcej szczegółów na: www.hm.com

Aleksandra Kurzyńska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry