Nowy zwiastun Epoki lodowcowej 4 już w sieci

AKTUALNOŚCI, FILM, HUMOR, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Twórcy ,, Epoki Lodowcowej’’ przygotowali dla jej fanów niespodziankę. Najnowszy zwiastun ,,Epoki lodowcowej 4 – wędrówka kontynentów’’ można już obejrzeć w Internecie. Krótkometrażowy film przedstawia kolejne przygody nierozłącznej trójki przyjaciół: Sida, Manfreda i Diega, którzy zostają oddzieleni od rodziny Mańka podczas pęknięcia superkontynentu – Pangei. Jednakże to jest dopiero czubek góry lodowej.

W czwartej odsłonie nie zabraknie także zabawnej wiewiórki Scrata, który, jak się okazuję, w pogoni za ukochanym żołędziem zmienił nasz świat.
Wśród gwiazd, które użyczają głosu postaciom są: Queen Latifah, John Leguizamo, Ray Romano oraz Jennifer Lopez. Warto także zaznaczyć, że tylko trzecia część ,,Epoki lodowcowej’’ zarobiła na całym świecie 884 mln dolarów i obecnie zajmuje drugie miejsce wśród najbardziej dochodowych filmów animowanych wszech czasów.

Polska premiera jest wyznaczona na 13 lipca 2012 i na pewno przyciągnie wielu fanów do kin oraz zapewni rozrywkę w 3D zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Zwiastun może obejrzeć tutaj powyżej 😉

Aleksandra Kurzyńska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry