Podwodne zdjęcia z nową kamerą Sony Handycam GW55VE

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, POLSKA, TECHNOLOGIE

Firma Sony postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i wprowadza na rynek wodoodporną kamerę. Nadaje się na wycieczkę na plażę, do zabrania na basen, jest niezawodna przy nurkowaniu. Model Handycam GW55VE jest wodoodporny na głębokości 5 m, kamera jest również odporna na upadek z wysokości do 1,5m. Dużą rolę odgrywa obiektyw Sony typu G, który sprawdza się przy ujęciach szerokokątnych oraz przy przybliżeniach.

fot.sony

Nowością w kamerach Handycam jest inteligentny tryb panoramy, który pozwala na rejestrowanie scen o bardzo szerokim polu widzenia. Zastosowanie technologii rozpoznawania twarzy i wykrywania ruchu gwarantuje naturalną reprodukcję poruszających się osób i obiektów.

Kolejną nowością w kamerach Handycam jest funkcja samowyzwalacza do autoportretów, która umożliwia wykonywanie ostrych, prawidłowo skadrowanych zdjęć sobie i znajomym. Wodoodporna kamera Handycam zawiera odbiornik GPS rejestrujący miejsce nagrania filmów i wykonania zdjęć i pozwalający sprawdzić na ekranie aktualną pozycję.

Nowa, wodoodporna kamera Handycam GW55VE będzie dostępna w Polsce od czerwca 2012 r.

E.Juzwiszyn

źródło: Sony

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry