Radio ZET partnerem „Bitwy na głosy”

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, RADIO, TELEWIZJA

Słuchacze Radia ZET będą mogli być na bieżąco ze zmaganiami w telewizyjnym show „Bitwa na głosy”. Na antenie stacji pojawią się komentarze wywiady oraz informacje na temat programu i jego uczestników. Gośćmi Radia ZET będą jurorzy oraz kapitanowie zespołów.

Od poniedziałku do piątku Marcin Wojciechowski będzie przedstawiał piosenki z ostatniego odcinka „Bitwy na głosy” w „ZET na punkcie muzyki”. Słuchacze w internetowym głosowaniu wybiorą najlepsze wykonanie danego tygodnia. Wyniki tego konkursu będą na żywo ogłaszane w kolejnych odcinkach muzycznego show. Dla głosujących przewidziane są podwójne ekskluzywne zaproszenia na widownię i za kulisy programu.

Przez czas trwania „Bitwy na głosy”, „Lista przebojów Radia ZET” będzie prowadzona ze studia telewizyjnego show. W każdą sobotę między 17:00 a 20:00 Marcin Wojciechowski przybliży słuchaczom Radia ZET kulisy pracy przy tworzeniu wielkiego show. Po każdym odcinku „Bitwy na głosy”, ok. 21:50, Agnieszka Szulim i Rafał Olejniczak- Redaktor Naczelny Radia Zet, zaproszą do TVP2 na program „Bitwa na głosy- After Party”.

Będzie to trwająca kilkanaście minut transmisja z klubu, w którym spotkają się uczestnicy programu, ich przyjaciele oraz osoby przygotowujące widowisko. Nastąpi także podsumowanie zakończonego właśnie odcinka.

Adrianna Krapa

Źródło: TVP/Radiozet

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry