Trójwymiarowy Canal+ w marcu

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, TELEWIZJA

W ramówce Canal+ możemy znaleźć pasmo Canal+ 3D. Nadawane są w nim wyłącznie produkcje przygotowane w technologii 3D. W każdym miesiącu możemy obejrzeć premiery filmów fabularnych, świetne dokumenty oraz mecze z najlepszych piłkarskich lig Europy.

Jedną z premier w marcu będzie dokument „Brian May przedstawia: Krótka historia 3D”, który zostanie wyemitowany 11 marca o 20:00. Brian May to gwiazda zespołu Queen, a także doktor astronomii i miłośnik trójwymiarowej technologii. Podczas tworzenia dokumentu zgłębił dzieje 3D.

O technologii trójwymiarowej w produkcji wypowiadają się m.in. laureaci Oscarów: reżyserzy James Cameron i Robert Zemeckis. 18 marca o 21:00 będzie można obejrzeć horror „Labirynt strachu”- pierwszy japoński horror zrealizowany w technologii 3D. Grupa przyjaciół spędza czas w parku rozrywki.

W jednej z atrakcji miejsca- Nawiedzonym Szpitalu znika jedna z dziewczyn. Jej niespodziewany powrót daje początek koszmarowi jaki przeżyją znajomi. W sobotę, 24 marca o 13:40, stacja Canal+ przeprowadzi transmisję 3D z meczu Chelsea Londyn- Tottenham Hotspur.

Adrianna Krapa
źródło canalplus.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry