W serialu „Galeria” pojawi się nowa bohaterka – Brygida

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV

Zaszantażowany przez swojego pracodawcę Kacper (Szymon Piotr Warszawski) oficjalnie nie będzie mógł pomóc Adamowi (Bartosz Porczyk) w wyrównaniu rachunków z Woydattem (Tomasz Dedek). Nieoficjalnie zaprowadzi go jednak do kogoś, kto mu pomoże.

Tym samym w 45 odcinku „Galerii” pojawi się nowa bohaterka – Brygida, którą zagra Bożena Stachura. To prawniczka, która kiedyś pracowała w kancelarii Karwowskiego, a w której obecnie pracuje Kacper. U Karwowskiego Brygida zajmowała się sprawami Woydatta. Jednak Karwowski ją wyrzucił i prawie zniszczył karierę. Na szczęście bystra i zdolna prawniczka szybko otrząsnęła się z tego i otworzyła własną kancelarię.

Brygida (Bożena Stachura), Adam (Bartosz Porczyk)


Kacper wpadnie na pomysł by poprosić Brygidę o pomoc. Początkowo Adam będzie miał opory. Ale wkrótce okaże się, że w spadku po matce odziedziczył spory dług i poczuje się jeszcze bardziej bezsilny. Zacznie podejrzewać, że również w tej sprawie palce maczał Woydatt. Wtedy przypadkowo spotka Brygidę w galerii. Poczuje, że nie ma wyboru i musi prosić ją o pomoc. Wyłoży przed nią karty na stół. Jego determinacja zrobi na Brygidzie wrażenie i zgodzi się mu pomóc. Czy wspólnie znajdą haka na Woydatta? Jedno jest pewne ta współpraca zbliży do siebie Adama i Brygidę. Ciekawi tej historii będą mogli ten wątek śledzić w „Galerii” od początku kwietnia. Serial można oglądać od poniedziałku do piątku w TVP 1 o godzinie 17. 30.

Bożena Stachura jest aktorką Teatru Narodowego w Warszawie. Znana także z roli Solange, córki George Sand w filmie „Chopin. Pragnienie miłości”. Spośród seriali grała m.in. w „M jak miłość”.

Źródło: ATM

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry