Karta pamięci CompactFlash 64GB firmy Transcend

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, TECHNOLOGIE

Transced, firma słynąca z produkcji kart pamięci wprowadziła do swojej oferty kartę 600x Compact Flash Ultimate, na której mieści się 64 GB!

Szybkość transferu takiej karty sięga 90MB/s zarówno przy zapisie jak i odczycie, karta jest przygotowana do profesjonalnych zastosowań, co jest potwierdzone przez zgodność ze specyfikacją VPG-20. Dzięki swej szybkości i ogromnej pojemności możemy wykonywać sekwencyjne zdjęcia, nagrywać dłuższe filmy wideo również w jakości Full HD. Taka karta pomieści 13 000 zdjęć aparatu 10 mpix jak również 3 godziny filmów o rozdzielczości 1080p.

Sprawna komunikacja między rejestratorem i kartą zapewnia standard Ultra DMA7. System z korekcją błędów ECC pomaga zachować niezawodność i jakość zapisu. Pamięć karty Flash EEPROM znajduje zastosowanie w urządzeniach telekomunikacyjnych, aparatach cyfrowych i wielu innych.

Karty Compact Flash Transcend potrafią przechowywać duże ilości informacji cyfrowych i są nośnikami o wysokiej jakości. Dzięki tej karcie możliwe jest przenoszenie i zapisywanie danych z jednego urządzenia do drugiego. Zastosowanie CF sprawdza się nie tylko w aparatach i kamerach, ale również w urządzeniach PDA oraz odtwarzaczach MP3. Karta jest kompatybilna z urządzeniami, które obsługują standard Compact Flash typ I.

Cena produktu Transcend nie jest dokładnie znana, ale patrząc na jej gabaryty zapewne nie będzie niska. Trzeba więc zacząć oszczędzać, by pozwolić sobie na komfort posiadania 64 GB w kieszeni…

I.Posłajko

Żródło:
Pamieciflash.com.pl
Transcend-info.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry