Nowy serial – „Lekarze”’ już jesienią w TVN

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV

Zagraniczne seriale medyczne cieszą się w Polsce ogromna popularnością. I choć już niedługo kończy się ostatnia seria ,,Dr House’a’’ – jednego z ulubionych seriali Polaków, to TVN ma dla swoich widzów medyczną niespodziankę.
Właśnie rozpoczynają się zdjęcia do nowego serialu ,,Lekarze’’. Nie będzie to jednak kopia ,,Dr House’a’’ ani ,,Na dobre i na złe’’. ,,Lekarze’’ to opowieść rozgrywająca się w środowisku medycznym, pełna autentycznych przypadków zdrowotnych, a także miłosnych zawirowań.

Główna bohaterka, Alicja Szymańska (Magdalena Różczka) jest młodym i utalentowanym chirurgiem. Swoją przyszłość wiąże z ukochanym Krzysztofem(Piotr Polk)oraz z wytyczoną ścieżki kariery medycznej. Niestety, wszystko zmienia się, gdy nie zostaje przyjęta na wymarzony staż z transplantologii, w dodatku Krzysztof widzi inaczej ich przyszłe wspólne życie.

Zmuszona rozpocząć nowy rozdział życia, postanawia wyjechać z Warszawy i udać się do Torunia, gdzie w klinice prowadzonej przez Elżbietę Bosak(Danuta Stenka)ma szansę na dalszy rozwój.

W nowym serialu wystąpi plejada takich gwiazd jak: Danuta Stenka, Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński, Jacek Koman, Szymon Bobrowski, Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Więdłocha, Piotr Polk, Marcin Perchuć oraz Wojciech Zieliński.
Serial będzie emitowany jesienią w TVN.

Aleksandra Kurzyńska

TVN

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry