O zwycięzcach Empire Awards 2012 zadecydują czytelnicy

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT, WYDARZENIA KULTURALNE

„Geneza planety małp”, „Atak na dzielnicę”, „Szpieg”, „Dziewczyna z tatuażem”, „Drive” oraz „Harry Potter i Insygnia Śmierci” będą walczyć za główne nagrody brytyjskiego magazynu branżowego – Empire Awards. Najciekawszy jest fakt, że zwycięzca (po ilości nagród) tegorocznych Oscarów – film „Artysta” – na tej liście nie pojawił się w żadnej nominacji.

Sześć wymienionych obrazów będzie rywalizować w trzech kategoriach: najlepszy film, najlepszy reżyser oraz najlepszy aktor. Najwięcej nominacji dostały dwa ostatnie obrazy, pozostałe mają po cztery. Najlepszą aktorką według czytelników „Empire” może zostać Carey Mulligan („Drive”), Meryl Streep („Żelazna Dama”), Michelle Williams („Mój tydzień z Marilyn”), Rooney Mara („Dziewczyna z tatuażem”) oraz Olivia Colman („Tyranozaur”). Co dotyczy najlepszych aktorów, to rywalizować między sobą będą Andry Serkis („Geneza planety małp”), Gary Oldman („Szpieg”), Daniel Craig („Dziewczyna z tatuażem”) i Daniel Radcliffe („Harry Potter i Insygnia Śmierci”).

Faworytami tegorocznych Empire Awards w kategorii najlepszy reżyser są Steven Spielberg – twórca „Czasu wojny” (dramat wojenny, gdzie głównymi bohaterami są koń i jego właściciel Albert, który jest gotów oddać życie za zwierzę) oraz David Yatys, który wyreżyserował ostatnią część historii o Harrym Potterze.

Nagrody zostaną wręczone 25 marca w Londynie. O tym, do czyich rąk trafią, zadecydują czytelnicy magazynu „Empire”.

Chcecie zagłosować, zapraszamy zatem na stronę http://www.empireonline.com/awards2012/

I.Kukharuk

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry