Zapomniałeś o Dniu Kobiet, pomyśl o filmowym weekendzie!

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA

Dzień Kobiet już minął, romantyczne powitania i prezenty się skończyły. Ale jeśli dziewczyny jeszcze chcą czuć świąteczną i romantyczną atmosferę, to zawsze można ją stworzyć nawet w zwykły dzień. Na przykład wybrać się do kina. Akurat w tym tygodniu jest wystarczająca liczba dobrych komedii romantycznych.

Prawdziwa walka, na życie i śmierć, toczy się w filmie McG „A więc wojna” („This Means War”). Dwaj koledzy – Tuck (Tom Hardy) i FDR Foster (Chris Pine), którzy w przeszłości byli tajnymi agentami, wykorzystując wszystkie swoje umiejętności i doświadczenie, próbują podbić serce pięknej uroczej kobiety Lauren (Reese Witherspoon).

Komu to się uda, czy w ogóle któryś z nich poradzi z dość trudnym zadaniem – nie wiadomo. Kobiety są bardzo nieprzewidywalne, żeby czynić jakiekolwiek prognozy.
Z prognozami jest trochę łatwiej w przypadku filmu „I że cię nie opuszczę” („The Vow”) – melodramatu, który w ciągu kilku tygodni znajdował się na szczycie amerykańskiego box office.

Pajge (Rachel McAdams) ma wypadek samochodowy, który zmienia nie tylko jej, ale też życie męża Leo (Channing Tatum). Kobieta traci pamięć, co staje się powodem dziwnej sytuacji: po raz drugi w swoim życiu ona ma pierwszą randkę i pierwszy pocałunek. Leo jest gotów na wszystko, żeby jego żona odzyskała swoje ja i znów się zakochała w nim.

Jeśli chcecie skupić swoją uwagę na bardziej poważnych obrazach, to jeszcze macie możliwość obejrzenia „W ciemności” Agnieszki Holland, „Sponsoringu” Małgorzaty Szumowskiej czy „Dziewczyny z tatuażem” Davida Finchera. Z nowszych filmów warto się wybrać na thrillera sensacyjnego „Safe House” oraz thrillera śpiegowskiego „Ścigana”.

Poleca Iryna Kukharuk

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry