fot.acer

Acer prezentuje nowy Tablet z 15-godzinną baterią [video]

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Dzięki współpracy z Ruchem Olimpijskim, Acer wprowadził na rynek tablet „Iconia Tab A510 Olympic Games Edition”, którego logo łączy napis firmy z logo Olimpijskim w kolorze srebrnym bądź czarnym.

fot.acer

To najnowszy tablet z systemem Android Ice Cream Sandwich, który wyróżnia się czasem pracy baterii do piętnastu godzin. Dodatkowy atut gadżetu to procesor czterordzeniowy „Nvidia Tegra 3” wraz z najnowszym oprogramowaniem do przesyłania plików, do pracy i do wielu innych czynności.

Akumulator z pojemnością 9800 mAh pozwoli Ci na odtworzenie filmów w jakości HD do 15 godzin, a równoległe ogniwa nadają urządzeniu poręczny kształt. Wspomniany procesor rozdziela obciążenie tak, by moc obliczeniowa była większa, a zużycie energii mniejsze.

Dzięki tym gabarytom, praca tabletu jest wielozadaniowa jeśli chodzi o korzystanie z gier, odtwarzanie filmów oraz szybkie przeglądanie witryn internetowych. Dodatkowy rdzeń procesora realizuje zadania, które nie wymagają dużej mocy, takie jak aktywna gotowość czy odtwarzanie muzyki.

Aplikacje oferowane przez tablet Acer’a to program Acer Print, ułatwiający drukowanie bezprzewodowe oraz obsługę różnych formatów zdjęć, stron internetowych czy dokumentów. Jest on kompatybilny z większością markowych drukarek. Pakiet „Polaris Office” jest tak zoptymalizowany, by współgrać z urządzeniami tego typu.

Udoskonalenia ułatwiają czytanie bądź edytowanie dokumentów serii MS Office podczas podróży. Nagrywanie dźwięków czy rozmów wideo w jakości HD dzięki funkcji pogłosu i tłumienia szumów jest wysokiej jakości. System „Dolby Mobile 3+” wraz z 5.1 kanałowym wyjściem audio zagwarantują korzystającemu satysfakcję z odtwarzania muzyki.

Tablet „Iconia Tab A510” to początek kolekcji produktów, które Acer zaprojektowała na Igrzyska Olimpijskie w Londynie. W marcu firma wprowadzi go do sprzedaży detalicznej. Urządzenie udoskonali Wam czas spędzany podczas kibicowania swoim zawodnikom podczas największego sportowego wydarzenia 2012 roku!

Izabela Posłajko
Acer.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry