„Bitwa na głosy”- drużyna Bednarka zwycięzcą drugiego odcinka

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, TELEWIZJA

Nietykalność w odcinku za tydzień, w drugim odcinku „Bitwy na głosy” zdobyła drużyna Kamila Bednarka. Widzowie w sms-owym głosowaniu zdecydowali, że to właśnie zespół z Brzegu nie zostanie wyeliminowany w starciu za tydzień. W ostatnim odcinku zaprezentowały się drużyny Moniki Kuszyńskiej, Kamila Bednarka, Natalii Kukulskiej i Ryszarda Rynkowskiego.

Sobotni program rozpoczął się od występu wszystkich czterech drużyn, które zaśpiewały wielki hit Glorii Estefan „Conga”. Pierwsza zaprezentowała się elbląska grupa Ryszarda Rynkowskiego w piosence „Lion sleeps tonight” The Tokens. Zespół Moniki Kuszyńskiej z Łodzi wykonał utwór Adele „Set fire to the rain”. Warszawski zespół prowadzony przez Natalię Kukulską zaprezentował się w piosence „Wanna be startin’ somethin” Michaela Jacksona, a wokaliści pod przewodnictwem Kamila Bednarka zaprezentował utwór „One” zespołu U2 w ciekawej, reggae’owej aranżacji.

Wszystkie drużyny pozytywnie zaskoczyły jurorów, którzy docenili wrażliwość i niesamowitą energię wszystkich wokalistów. Do „Testu Węgorzewskiej” wybrani zostali najmłodsi uczestnicy programu- Piotrek z zespołu Natalii Kukulskiej i Sandra z grupy Ryszarda Rynkowskiego. Zaśpiewali oni przebój z filmu „Król lew”- „Can you feel the love tonight”.

Adrianna Krapa
źródło: TVP.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry