Kolejne notebooki Acera V3 i V5 z serii Aspire [video]

AKTUALNOŚCI, GADŻETY, KOMPUTERY, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Acer nie spoczął na laurach po wydaniu nie dawno nowego Tabletu. Rozpoczął produkcję dwóch nowych modeli notebooków V3 i V5 z serii Aspire.
Dla przypomnienia, seria Aspire to wachlarz komputerów które dzięki interfejsom komunikacyjnym, układom graficznym i wydajnym procesorom zapewniają użytkownikom cyfrową rozrywkę, utrzymują kontakty towarzyskie w podróży i domu jak i umożliwiają codzienną pracę. Dlaczego Aspire są tak niezwykłe? Otóż wpływa na to kilka czynników.

Pierwszym z nich jest ogromna wydajność. Ilość aplikacji multimedialnych wzbogacona o bogatą grafikę oraz praca wielozadaniowa ma coraz większe znaczenie, dlatego notebooki Acera mają najlepsze procesory i sporą pamięć wpływającą na dobrą wydajność systemu. Drugim jest wspaniala grafika tych urządzeń a to za sprawą wyświetlaczy o różnorodnych wielkościach i dużej rozdzielczości, które współpracują z układami graficznymi wysokiej klasy. Dzięki temu kolory są żywsze, bogate w szczegóły a klipy wideo cieszą wzrok.

Trzecią zaletą Aspire jest zastosowanie najnowszych interfejsów komunikacyjnych takich jak bezprzewodowe łącze Wi-Fi, karta sieciowa Ethernet oraz modem 3G. dzięki nim surfowanie po Internecie jest wygodne. Kamera internetowa pozwala na uczestnictwo w wideo-czatach a Bluetooth umożliwia przesyłanie plików na odległość.
Ostatnim czynnikiem niezwykłości notebooków jest atrakcyjny wygląd, trwałość oraz ergonomiczność. Olśniewające elementy, cienkie profile, kolorystyka przyciągająca wzrok oraz elementy obsługowe gwarantują każdemu użytkownikowi wygodę korzystanie z tego sprzętu.

Modele V3 i V5 to kolejne „dzieci” Aspire. Rodzinę V3 tworzą modele o przekątnej 17.3, 15.6, oraz 14 cala. Jeszcze większa wydajność, narzędzia komunikacyjne, udoskonalone rozwiązania oraz klasyczny wygląd to to, co sprawia że entuzjaści techniki mogą poczuć iż ich oczekiwania zostały spełnione. Procesory Intel Core oraz układ grafiki Nvida GeForce GT pozwolą na wydajność pracy oraz na czerpanie zadowolenia z gier. Aby rozrywka była w pełni zadowalająca, Acer zastosował wyświetlacz „CineCrystal HD+1600×900” z LED. Ponadto zastosował napęd „Blu-ray Disc” oraz system „Dolby Home Theater v4”. Notebooki V3 mają kartę sieciową „Acer InviLink Nplify” oraz gigabitową Ethernet i kamerę internetową zapewniającą ogromną rozdzielczość podczas wideo-rozmów.

Model V5 charakteryzuje się lekkością, dostosowany jest do osób które zwracają uwagę na takie atrybuty jak komfort termiczny, dużą wydajność, cenę oraz swobodę podczas podróży. Ta seria notebooków jest cieńsza od innych komputerów o 30%, więc jest poręczniejszy niż inne modele tej klasy. Grubość modelu 14- calowego nie przekracza 21 milimetrów, a model 11,6 calowy nie przekracza 15 milimetrów.
Model V3 i V5 Acera trafią do sklepów prawdopodobnie w drugim kwartale bieżącego roku.

Izabela Posłajko
Acer.com/pl
Notebookcheck.pl

Powiązane wpisy

  • MarkoPolo

    Mam od paru lat Aspire 3103WLMI i jest OK. lubię go bo jest mądrzejszy odemnie i o to chodzi !!!

  • le-on

    Potwierdzam. Komputery Acera są nie do zdarcia. Używam od
    6 lat i nie stwierdzam wad.


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry