Producent „Kac Wawa” pozwie Tomasza Raczka?

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA

Producent najnowszej polskiej komedii „Kac Wawa” Jacek Samojłowicz pozywa krytyka Tomasza Raczka za to, że przez jego recenzję (umieszczoną zresztą w krótkim wpisie na facebook’u) stracił miliony.

Zdaniem producenta przez komentarz Raczka na film nie poszły miliony widzów, a zdaniem prawników Samojłowicza Tomasz Raczek przekroczył granice krytyki filmowej oraz złamał zasady etyki dziennikarskiej. Teraz producent chce zbadać jaka była frekwencja przed i po opublikowaniu „recenzji” krytyka i oczywiście domagać się zwrotu poniesionych z tego tytułu strat.

Raczek w ostrych słowach przestrzegał przed filmem (fragment wypowiedzi z profilu krytyka filmowego):

„OSTRZEŻENIE: Film KAC WAWA skandalem artystycznym ostatnich lat. Przestrzegam przed pójściem do kina. A więc byłem na filmie KAC WAWA i muszę przyznać, że dawno już nie pamiętam abym w kinie był tak głęboko zażenowany. To nie jest po prostu zły film. Ten film jest jak choroba, jak nowotwór złośliwy: zabija wiarę w kino i szacunek do aktorów…. Patrząc na Romę Gąsiorowską, Sonię Bohosiewicz i Borysa Szyca, grających główne role, czułem się tak jakbym patrzył jak ktoś przerabia kochanych członków rodziny na dziwki i alfonsów. Szczerze i nieodwołalnie odradzam pójście na KAC WAWA do kina. Ten film powinien ponieść klęskę frekwencyjną – może to nauczyłoby czegoś producentów. WSTYD!”.

Widzieliście już Kac Wawę ? Co sądzicie o tym filmie ?

Źródło: facebook.com/gazeta.pl/polskieradio.pl
Tamara Barriga

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry