Rambo powraca by umrzeć w filmie Rambo 5 „Last Stand”

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

John Rambo powinien był zginąć już w pierwszej części filmu, gdyby producenci pozostali wierni wersji książkowej autorstwa Davida Morrella z 1972 roku. Tym razem jednak Sylvester Stallone nie oszuka losu i zapowiada, że wedle własnego pomysłu, w 5. części filmu nie ocaleje.

Plany dotyczące tej ostatniej części, która będzie zatytułowana „Rambo: Last Stand”, są coraz poważniejsze, choć niespodziewane. Po skończeniu 4. Części Stallone mówił, że to już koniec przygód Rambo, i że do tej roli nie powróci. Nowy scenarzysta Sean Hood („Conan Barbarzyńca”) otrzymał jednak od Stallone już w zeszłym roku scenariusze poprzednich pozycji wraz z własną propozycją aktora co do kolejnych losów Johnnego.

Jedną z największych trudności jest jednak znalezienie kogoś, kto zechce produkcję sfinansować. Poprzednie filmy zawiodły bowiem budżet producentów. Przykładowo 3. część kosztowała 63 miliony dolarów, a przyniosła jedynie 53 miliony zysku. Nie wiele lepiej było z 4. częścią, na którą wydano 42 miliony, z czego zwróciło się 50.

Źródła jednak donoszą, że Stallone jest pełen wiary w ten ostatni film. Oświadczył, że chciałby utrzymać go w atmosferze pierwszej części, która odniosła największy sukces.

Edyta Bryła

Slashfilm.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry