Zespół Audiofeels znany z Mam Talent podbija Amerykę!

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Poznański zespół Audiofeels znany z programu ,,Mam talent’’ zwyciężył na nowojorskim „Harmony Sweepstakes A Cappella Festival”. Festiwal ten jest jednym z prestiżowych konkursów śpiewu bez towarzystwa instrumentów.

Poznaniacy dokonali niemałego wyczynu, gdyż w 28-letniej historii tejże imprezy są pierwszym europejskim zespołem, który jednogłośnie zwyciężył w regionalnych eliminacjach i wygrał nagrodę publiczności.

Choć zespół miał poważną konkurencję w postaci grupy z Quebecu Jazz Affair oraz zespółu The Bakers, to podbił serca Amerykanów przebojem Nirvany ,,Sometning in the Way’’. Poznaniacy mieli jednak duże obawy, co do odbioru ich występu.

Po pierwsze nie są znani na amerykańskiej scenie muzycznej, a po drugie nie tworzą typowej muzyki a cappella. Dzięki tej wygranej ,,Audiofeels’’ będzie walczył w maju w ogólnokrajowym finale w San Rafael, znajdującym się niedaleko San Francisco. Główną nagrodą festiwalu jest kontrakt na nagranie płyty w jednej ze znanych wytwórni fotograficznym. Już teraz trzymamy za nich kciuki!

Aleksandra Kurzyńska

Tvn24.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry