Nowy program Czwórki – Tester

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, TELEWIZJA

Już 15 kwietnia TV4 wyemituje nowy program „ Tester” prowadzony przez Kubę Klawitera. Program będzie poświęcony sprawdzaniu usług i produktów z którymi człowiek spotyka się każdego dnia. Sprawdzona zostanie skuteczność urządzenia składającego t- Shift w 3 sekundy, środków samoobron, zegarków wodoodpornych czy nietłukących się naczyń.

W każdym z trzydziestominutowych odcinków będziemy świadkami serii testowych przeprowadzanych na czterech rodzajach produktów, zjawisk lub usług. I to wszystkich rodzajów i kategorii – od sklepów „Wszystko za pięć złotych” po luksusowe centrum urody.

Stałym elementem „Testera” będzie poszukiwanie osób które chcą testować atrakcje o wysokim stężeniu adrenaliny, akcja prowadzona wspólnie z serwisem zakupów grupowych CIteam.pl. Dla odważnych czekają takie usługi jak: loty akrobacyjne, skok ze spadochronem bądź rajdy samochodowe.

Aby zostać testerem „Testera” wystarczy wejść na fan page Citeam.pl, gdzie znajduje się już konkursowa aplikacja „Zostań testerem”. Organizatorzy co tydzień zaproszą jednego zwycięzcę wraz z osobą towarzyszącą, by razem z prowadzącym oceniali rodzimą bazę ekstremalnej rozrywki

Ewka

źródło: tv4,grupa allegro

Powiązane wpisy

  • kośka

    moi znajomi korzystaja z takich portali, oprocz citeam wspominali cos o gruperze i grouponie, nigdy nie probowalem czegos takiego, ale podobno calkiem sie to rozkrecilo w Polsce


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry