Szymon Majewski wraca do radia

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, RADIO

Już wkrótce we wszystkich stacjach sieci ESKA w całej Polsce ruszy SZYMORNING. Będzie to audycja poranna, którą na żywo poprowadzi Szymon Majewski. Rozrywkowe show będzie emitowane codziennie od poniedziałku do piątku od godziny 7.00. Popularny satyryk oraz Iga Mackiewicz- prezenterka Radia ESKA Warszawa i dyrektor programowej stacji, w dwugodzinnym programie postawią Polaków na nogi. Show będzie pełne humoru i energii. Majewski zapewnia, że do pracy doprowadzi rodaków w wyśmienitym nastroju.

Szymon Majewski znany jest z popularnych programów telewizyjnych, takich jak m.in.: „Mamy Cię!”, czy „Szymon Majewski Show”. Zanim stał się jedną z najbardziej znanych i popularnych gwiazd telewizyjnych, przez kilkanaście lat pracował w radiu.
Szymorning to nie jedyna nowość w ramówce stacji.

W tym samym dniu, czyli 19 marca, premierę będzie miało popołudniowe pasmo rozrywkowe, którego gospodarzami będą dotychczasowi prezenterzy poranków w radiu ESKA. W związku ze zmianami w ramówce stacji, audycja „10 hitów jeden po drugim” będzie nadawana w godzinach 9.00- 15.00, audycje wieczorne, czyli „Gorąca 20” i „imprESKA” kolejno od godziny 18.00 i 20.00.

Adrianna Krapa
źródło eska.pl

Powiązane wpisy

 • Rumpcypel

  E tam sondaży nie wykonali. Dla mnie Szymon się super spisuje, dają radę z Igą. Rano właśnie dobrze sobie czegoś lekkiego posłuchać

 • Maciekster

  Mi się właśnie podoba ich pomysł. Poranki są śmieszne z Szymonem. Jak dla mnie powiew świeżości.

 • Poranna ESKA

  Ramówka Radia ESKA…
  Niestety, nowy pomysł ogólnopolskiego radia jest sporym nieporozumieniem. Siłą ESKI to od zawsze był zasięg lokalny.
  Ktoś chyba nie wykonał sondaży, lub prozaiczna sprawa cięcia budżetowe…
  Myślę, że będzie spory odpływ słuchaczy…


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry