iPad 2 16GB WiFi już od 1699zł w sklepach! Nowy iPad od 23 marca.

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, TECHNOLOGIE

Nowy iPad jest wyposażony w doskonały, nowy wyświetlacz Retina, nowy procesor A5X z czterordzeniową grafiką i 5-megapikselową kamerą iSight z zaawansowaną optyką, umożliwiającą wykonywanie niesamowitych zdjęć i materiałów video o rozdzielczości 1080p HD, jednocześnie oferuje taką samą pojemność baterii, jak poprzedni model, umożliwiającą nieprzerwaną 10-godzinną pracę; przy tym jest wyjątkowo cienki i lekki. iPad Wi-Fi + 4G wspiera ultraszybką technologię 4G LTE w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie oraz technologię 3G na całym świecie, w tym także sieci HSPA+ oraz DC-HSDPA.** Dodatkowo, iPad 2 jest dostępny obecnie w lepszej cenie, zaczynającej się już od 1699 PLN.

Każdy klient, który zakupi nowego iPada w salonie Apple, otrzyma darmowe wsparcie Personal Setup, umożliwiające dostosowanie iPada do swoich potrzeb, łącznie z konfiguracją poczty elektronicznej, wgraniem nowych aplikacji z AppStore i wiele innych. Dzięki temu, klienci będą mogli skorzystać z iPada natychmiast po zakupie.

Nowy iPad Wi-Fi będzie dostępny w kolorach czarnym oraz białym i będzie wyposażony w 16GB, 32GB oraz 64GB pamięci. iPad Wi-Fi + 4G umożliwiający korzystanie z ultraszybkiej sieci 4G LTE w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie oraz technologii 3G na całym świecie, włączając w to sieci oparte na technologii HSPA+ oraz DC-HSDPA, będzie dostępny w wersji 16GB, 32GB oraz 64GB. Dodatkowo, wyjątkowy iPad 2 jest obecnie oferowany w nowej, lepszej cenie zaczynającej się od 1699 PLN za model 16GB Wi-Fi oraz jedynie 2199 PLN za model 16GB Wi-Fi + 3G.

Aktualizacje oprogramowania do wersji OS 5.1 oraz iTunes 10.6 są dostępne za darmo. iPhoto, iMovie 1.3 oraz GarageBand 1.2 są dostępne w cenie 3.99 EUR każda i można je kupić za pośrednictwem sklepu internetowego App Store (www.itunes.com/appstore). Aplikacje Keynote 1.6, Pages 1.6 oraz Numbers 1.6 są dostępne w cenie 7.99 EUR każda. Aktualizacje do najnowszych wersji są darmowe dla obecnych klientów.

Źródło: Apple

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry