Koniec produkcji serialu ,,Luck’’ – na planie zginęły trzy konie

AKTUALNOŚCI, MEDIA, ROZRYWKA, SERIALE TV, ŚWIAT, TELEWIZJA

Wokół serialu ,,Luck’’ ostatnio dużo się dzieję. Odkąd na planie filmowym zginął już trzeci koń, PETA zaczęła protestować przeciwko śmierci zwierząt i ostro krytykować serial. Jak donosi amerykański serwis TMZ, PETA napisała także list do pełnomocnika prawnego miasta Los Angeles, w której prosiła o interwencję w sprawie tragicznych wydarzeń na serialowym planie.

I choć początkowo rzecznicy telewizji HBO odpierali zarzuty, to postanowiono zakończyć produkcję.

,,Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo. Na planie serialu obowiązywały najwyższe standardy bezpieczeństwa(…)Niestety wprowadzenie niezwykle wyśrubowanych standardów bezpieczeństwa nie eliminuje całkowicie ryzyka wystąpienia wypadku i nie możemy zagwarantować, że do takiej sytuacji nie dojdzie w przyszłości, w związku z tym podjęliśmy niezwykle trudną dla nas decyzję.’’ – poinformowali David Milch i Michael Mann, producenci wykonawczy serialu.

Serial ,,Luck’’ opowiada o świecie wyścigów konnych i ludziach, którzy żyją z hazardu. W produkcji wystąpiły takie sławy jak m.in Dustin Hoffman, Nick Nolte i polska aktorka Weronika Rosati.

Aleksandra Kurzyńska

Hbo.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry