Norton Mobile Security dla smartfonów Samsung Galaxy

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Norton Mobile Security łączy funkcje przydatne w przypadku utraty telefonu z zaawansowanymi rozwiązaniami wykrywającymi szkodliwe oprogramowanie. Aplikacja chroni ważne dane użytkowników przed kradzieżą, wirusami i innymi zagrożeniami za pośrednictwem następujących funkcji:

Remote Locate — wyświetla lokalizację smartfona, co pozwala łatwo go odnaleźć w przypadku zgubienia lub kradzieży.

Remote Lock — umożliwia zdalne zablokowanie zgubionego lub skradzionego telefonu przez Internet lub wiadomość SMS, aby zabezpieczyć kluczowe dane i uniemożliwić
ich wykorzystanie przez nieupoważnione osoby.

Remote Wipe
— pozwala zdalnie wymazać dane zapisane w telefonie za pomocą wiadomości SMS, co blokuje dostęp do prywatnych informacji użytkownika. Dodatkowo telefon jest natychmiast blokowany w przypadku usunięcia lub wymiany karty SIM – nie można z niego korzystać po włożeniu innej karty.

Anti-malware
— skanuje wszystkie pliki i aktualizacje aplikacji pobrane na telefon komórkowy, przy czym automatycznie wykrywa i usuwa zagrożenia, nie spowalniając pracy urządzenia.

SD Card Scanning
— umożliwia automatyczne skanowanie kart pamięci SD (Secure Digital) pod kątem zagrożeń natychmiast po ich włożeniu do gniazda w telefonie.

Automatic LiveUpdate — automatycznie pobiera i instaluje aktualizacje zabezpieczeń, aby zapewnić użytkownikowi najbardziej aktualną ochronę przed cyberprzestępcami.

Oprogramowanie Norton Mobile Security jest dostępne w serwisie Samsung Apps w zakładce „Utility”, można je też odnaleźć przez wprowadzenie hasła „Norton Mobile Security” w wyszukiwarce w tym serwisie. Rozwiązanie to jest zgodne ze wszystkimi smartfonami Samsung Galaxy z systemem Android, w tym Galaxy S2 LTE, Galaxy S2, Galaxy Neo, Galaxy S Hoppin i Galaxy A. Aplikacja jest dostępna w dziewięciu językach: angielskim, chińskim (uproszczonym i tradycyjnym), francuskim, hiszpańskim, japońskim, koreańskim, niemieckim i włoskim.

Roczna licencja kosztuje 109 zł.

W pełni funkcjonalna 90 dniowa wersja testowa do pobrania ze strony: http://www.samsungapps.com/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry