DiCaprio i Scorsese współpracują przy nowym filmie „The Wolf of Wall Street”

AKTUALNOŚCI

Leonardo DiCaprio zagra Jordana Belforta w filmie opartym na autobiografii tej postaci, „The Wolf of Wall Street”. Belfort był niezwykle potężnym maklerem, który u szczytu kariery zarabiał po kilka tysięcy dolarów na minutę. Później tracił je na narkotyki, seks, jachty i prywatne samoloty. Wkrótce wyszły na jaw jego nieczyste taktyki i przestępstwa.

Pod koniec lat 90. ubiegłego wieku został w końcu aresztowany za pranie brudnych pieniędzy i oszustwa, co skończyło się dla niego 2-letim pobytem w więzieniu. „The Wall of Wall Street” jest historią o tym, jak mieć i stracić wszystko. Film nakręci Martin Scorsese, który niedawno otrzymał 5 Oscarów za film „Hugo i jego wynalazek”.

Scenarzystą będzie Terence Winter, który ma już na koncie „Rodzinę Soprano” i „Zakazane Imperium”. DiCaprio i Scorsese współpracowali ze sobą już przy 5 filmach. Był to „Aviator”, „Gangi Nowego Jorku”, Infiltracja” i „Wyspa Tajemnic”. Niedługo będziemy mogli zobaczyć aktora również w „J.Edgarze” Clinta Eastwooda i „Titanicu” w wersji 3D.

Edyta Bryła

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry