Drużyna sióstr Przybysz pożegnała się z „Bitwą na głosy”

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MEDIA, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, TELEWIZJA

W ostatnim odcinku „Bitwy na głosy” wystąpiły wszystkie drużyny. Program zainaugurowało wspólne wykonanie wszystkich uczestników „O Fortuna!” z kantaty „Carmina Burana”. Wszystkie drużyny pozytywnie zaskoczyły jurorów. Warszawska drużyna Natalii Kukulskiej wykonała piosenkę „The Orly Girl In The World”.

Zespół Ryszarda Rynkowskiego śpiewająco, ale także tanecznie zaprezentował się w piosence „Moves Like Jagger”. Podopieczni Pauliny i Natalii Przybysz zaśpiewali wielki przebój Prince’a. Janusz Panasewicz postawił na piosenkę „Piece of my heart”. Zespół Meza zachwycił jury i widzów piosenką „Where is the love”. Na koniec wystąpiły dwie bezpieczne drużyny, które nietykalność zapewniły sobie w dwóch pierwszych odcinkach.

Kamil Bednarek w rytmach reggae wykonał hit Louisa Armstronga „What a wonderful world”. Edyta Górniak postanowiła, że jej grupa z nowej perspektywy zaprezentuje piosenkę „Czarne oczy”. Przed werdyktem przyszedł czas na „Test Węgorzewskiej”. Wytypowano do niego Małgorzatę z zespołu sióstr Przybysz i Katarzynę z drużyny Natalii Kukulskiej.

Obie test śpiewająco zaliczyły na piątkę. Okazało się, że najwięcej głosów w programie zdobyła drużyna elbląska, spod skrzydeł Ryszarda Rynkowskiego. Zaraz za nią uplasowały się drużyny Meza i Janusza Panasewicza. Najmniej głosów widzów otrzymała drużyna sióstr Przybysz i niestety musiała pożegnać się z „Bitwą na głosy”.

Adrianna Krapa
źródło: TVP.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry