I Mazurski Festiwal Filmowy w sierpniu

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

Pierwsza edycja Mazurskiego Festiwalu Filmowego, organizowanego przez stowarzyszenie FILMDEPENDENT odbędzie się w dniach 10- 12 sierpnia w Rynie. Członkowie stowarzyszenia to młodzi kinomani, którzy aktywnie uczestnicząc w życiu kulturalnym naszego kraju, spełniają swoje marzenia.

stock.xchng


Patronem medialnym festiwalu jest portal Filmweb.pl. Na festiwalu przypomniane zostaną klasyki kina. Odbędzie się przegląd filmów Jima Jarmuscha oraz Jerzego Skolimowskiego, który także będzie gościem specjalnym imprezy. Będzie można obejrzeć filmy z różnych zakątków świata, które nie miały jeszcze premiery w Polsce. Zaprezentowane zostaną także produkcje utalentowanych studentów i absolwentów polskich szkół filmowych.

Projekcje będą miały miejsce w trzech kameralnych salach: w kinie Łabędź, które należy do Ryńskiego Centrum Kultury, oraz we wnętrzach Hotelu Zamek Ryn. Oprócz udziału w festiwalu, przybyli goście będą mogli odpocząć i aktywnie spędzić czas w jednym z najpiękniejszych, malowniczych miast Warmii i Mazur- Rynie.

Adrianna Krapa
źródło filmweb.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry