Jamie Oliver podpisał kontrakt z firmą Samsung

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Światowej sławy szef kuchni podpisał kontrakt z firmą Samsung, zostając jej ambasadorem podczas Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012. Jamie Oliver ma wyjątkowy punkt widzenia na ważny problem świata, jakim jest zdrowe i zrównoważona dieta. Swoją postawą inspiruje i wraz z firmą Samsung wspólnie będzie angażował ludzi z całego świata w Igrzyska Olimpijskie 2012 w Londynie.

fot. samsung

„Udział w Igrzyskach Londyn 2012 jako ambasador firmy Samsung to dla mnie prawdziwy zaszczyt. Samsung opracował szereg fantastycznych inicjatyw, aby zachęcić młodzież z całego świata do zaangażowania się w Igrzyska, naszym wspólnym pragnieniem jest, aby jak najwięcej osób mogło uczestniczyć w tym niesamowitym wydarzeniu”. – komentuje Jamie Oliver.

„Jamiego Olivera i firmę Samsung łączy dążenie do popularyzacji ducha igrzysk olimpijskich. Naszym wspólnym celem jest dołożenie wszelkich starań, aby zainspirować ludzi z całego świata do zaangażowania się w Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012. Jamie ma wyjątkowy punkt widzenia na ważny problem świata, jakim jest zdrowe i zrównoważona dieta. Jest żarliwym mówcą i ma wrodzony talent, który sprawia, że kwestie te stają się ważne dla wszystkich ludzi”. – powiedział Sunny Hwang, wiceprezes i dyrektor globalnego marketingu sportowego w firmie Samsung Electronics.

„Ambicją firmy Samsung jest uczynić Igrzyska Olimpijskie wydarzeniem dla każdego. Jamie Oliver jako globalny ambasador marki pomoże nam w popularyzacji tego przesłania. Dzięki wsparciu Jamiego i technologii smartfonów firmy Samsung, będziemy mogli zachęcić więcej osób do uczestnictwa w Igrzyskach, bez względu na to, gdzie się znajdują.” – dodaje Sunny Hwang.

Przez ostatnie 15 lat Jamie Oliver inspirował ludzi z całego świata do gotowania i lepszego odżywiania się. Jego książki i programy telewizyjne cieszą się uznaniem milionów osób na całym świecie, a organizacja charytatywna – Fundacja Jamiego Oliviera – pracuje niestrudzenie, aby podnieść poziom edukacji żywieniowej, poprzez pracę w społecznościach i szkołach w Wielkiej Brytanii, USA i Australii. Jamie Oliver jest oddany sprawie edukacji jak najszerszego grona osób, które chce nauczyć gotować i czerpać z tego radość, dając im szansę na lepszą przyszłość.

Jamie Oliver dołączył do imponującego grona ambasadorów firmy Samsung, gdzie znajduje się już David Beckham, który przyłączył się do firmowej kampanii Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012 w maju 2011 roku. Wpływowe ikony i starannie dobrani partnerzy, tacy jak Jamie Oliver, zwiększają zasięg programów aktywacji cyfrowej firmy Samsung.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry